Boekenbalie is in- en verkoper van tweedehandsboeken en ontzorgt mensen die boeken willen wegdoen. De verwerking van de ingekochte boeken vindt plaats in het magazijn waarin mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt passend werk vinden. De verwerkte boeken worden vervolgens via de website van Boekenbalie te koop aangeboden aan mensen die op zoek zijn naar tweedehands, soms bijzondere, exemplaren.
Boekenbalie wil meer zicht krijgen in de mogelijkheden in de markt van particuliere boekenbezitters.
Om deze vraag te kunnen beantwoorden zet MarktCheck een panelonderzoek op onder Nederlandse boekenbezitters. Hoe groot is deze particuliere markt en wat drijft een boekenbezitter die van zijn boeken af wil?
Door de uitkomsten van het onderzoek weet Boekenbalie wat hun klanten en potentiële klanten belangrijk vinden bij het wegdoen van hun boeken. Boekenbalie gebruikt deze kennis om de eigen klantproposities en communicatie aan te scherpen.
Opdrachtgever: de Boekenbalie




